Na energetické upíry platí nejvíce technika vajíčko

Je to tu. Stojíte přede dveřmi bytu své známé. Nastal čas opět se s ní setkat. Proč se tedy tak dlouhou dobu přemáháte vzít za kliku a vstoupit do bytu? Vždyť jí pomůžete vyřešit nejnutnější záležitosti, což vám zabere půl hodiny času a zase odejdete.

Po půl hodině návštěvy u vaší známé odcházíte bez energie a s depresivní náladou. Nic vás nebaví. Vaši radost a optimismus vystřídal hluboký smutek a negativismus. Nejraději byste šla domů a spát. Cítíte se, jako by vás někdo vyluxoval vysavačem, nebo přejel parním válcem. Navíc se začíná ozývat bolest hlavy a děsíte se, aby to nebyla migréna.

Tyto pocity zažíváte po každé návštěvě u této známé. Ptáte se proč? Setkala jste se energetickým upírem, který z vás odsává energii. A je možné se nějak bránit a ubránit? Jistě, existují různé techniky, které lze použít.

Když jsem se poprvé setkala s energetickým upírem, byla jsem po setkání bez nálady, smutná, pokoušela se o mě deprese a připadala jsem si totálně vycucnutá. Nejhorší bylo, že jsem věděla, že se s tímto energetickým upírem budu setkávat velmi často, a proto jsem začala hledat metody a techniky, které by mi pomohly, abych danou návštěvu přežila „ve zdraví“, bez ztráty energie.

Objevila jsem jich několik, ale nejvíce využívám dvě, které se mi osvědčily, a o které se s vámi chci podělit.

Technika Vajíčko

První technikou je vajíčko. Představte si, že vás obklopuje zářící světlo zlatavé barvy. Zahalte se do něj. Je příjemné na dotek, jemné a laskavé. Je všude okolo vás. Můžete se ho nasytit do libosti. Toto vajíčko skrz své stěny propouští pouze pozitivní informace, negativní věci odrazí zpět k energetickému upírovi a vás se nedotknou.

Až budete cítit toto světlo všude okolo sebe, vstupte do prostoru, kde žije energetický upír. Uvidíte, že dojde ke změně. Již nebudete tak unavená, až budete odcházet z jeho prostoru. Budete mít dobrou náladu i z toho důvodu, že jste zvládla čelit energetickému upírovi a on vás nevysál.

Může se stát, že i přesto, že jste použila metodu vajíčko, se budete cítit vysátá. To se může stát a je to velmi reálné, přesto tuto metodu nezavrhujte. Tato zkušenost vám ukázala, že upír má větší energii, než jste si původně myslela. Co s tím?

Také se mi to stalo a vím, že příště se musíte ještě více zahalit do vajíčka, resp. do krásného zlatavého paprsku. Z vlastní zkušenosti vím, že tato metoda chce cvik a můžu říct, že po každém setkání s energetickým upírem se v této technice budete zdokonalovat a pocitu, kdy budete odcházet s energií, rozhodně dosáhnete.

Technika Šelma

Znáte pumu, ocelota, levharta, tygra? Představte si 1 z těchto šelem, případně šelmy, jak vás obklopují. Vytvoří okolo vás kruh, nebo si sednou před vás a vytvoří hradbu. Princip je stejný jako u vajíčka, pozitivní informace projdou až k vám, negativní informace se odrazí zpět k energetickému upírovi. Šelmy vás velmi pečlivě chrání. Já si navíc představuji, že jejich srst má černou barvu.

Tyto techniky mám sama na sobě vyzkoušené a fungují mi, ale existují i další techniky, například technika růže, neproniknutelného pláště a mnoho dalších.

Technika Růže

Při technice růže si představíte růži ve svém srdci do sebemenších detailů. Jakou má barvu, jakou má vůni, vidíte její okvětní plátky a listy? Z této růže vychází také krásné světlo, nebo vůně, do které se můžete zahalit. Je podobná technice vajíčko, kdy k vám také nepropustí negativní informace.

Technika Neproniknutelný plášť

Před vstupem do bytu energetického upíra si vezměte z kabelky neviditelný plášť (jeden jste mohli vidět v sérii o Harrym Potterovi) a nasaďte si ho. Pozitiva propouští, negativa odráží.

Co mají tyto techniky společného?

Postaví mezi vás a energetického upíra hradbu, kterou mají šanci přelézt jen pozitivní informace, negativní informace jsou svrženy do hradního příkopu.

Tyto techniky nemusíte praktikovat pouze při setkání s energetickými upíry. Můžete je aplikovat i do běžného života. Použijte je vždy, když budete čelit situaci, která z vás bude chtít vysávat energii, ale vy si svoji energii budete chtít zachovat.

Dobijte si baterky

Po každém setkání s energetickým upírem si nezapomeňte dobít energii. Velmi pomáhá procházka do přírody, i když je to již otřepané klišé. Dále poslech příjemné hudby. Dát prostor zálibám, které vás naplňují. A mít dostatečný spánek. Každá z nás má svůj vlastní recept na to jak si dobít baterky.

Eva Rosecká
Jsem žena vždy s úsměvem na tváři a laskavostí v srdci. Miluji všední i nevšední inspiraci a motivaci; s radostí uskutečňuji své sny. Jsem strůjkyní svého života. Provázím ženy cestou, na které si uvědomí svou jedinečnost, vnitřní sílu a přirozenou krásu a naučí se věřit si a vážit si sama sebe. Můj příběh si přečtěte zde >>