Můj příběh

Jsem žena, která v sobě našla truhlu se svým skrytým potenciálem a nyní rozvíjí své poklady.

Ženám ukazuji, jak se proměnit ze zavitého poupěte v nádhernou růži.

Žiju život plný dobrodružství

Otevřela jsem truhlu se svým skrytým potenciálem a nyní objevuji jednotlivé poklady, které v sobě ukrývá. Svou pozornost zaměřuji pouze na své silné stránky. Věřím si. Naslouchám hlasu své intuice, protože mě vždy vede správným směrem. Věnuji se činnostem, které mě naplňují, přináší novou energii a nové úhly pohledu. Jsem sama sebou.

Orientuji se na tady a teď, i když si uvědomuji, že minulost a budoucnost je nedílnou součástí přítomnosti. Sny, o kterých jsem vždy jen snila, proměňuji ve skutečnost. Při jejich splnění zažívám obrovské pocity štěstí.

Cítím vděčnost za všechny příležitosti, které mi do života vstoupily, protože díky nim se moje osobnost dále rozvíjí. Uvědomuji si své úspěchy a mám z nich obrovskou upřímnou radost. Jsem sama na sebe pyšná, že se dokážu postavit různým překážkám, které není snadné zdolat a vyžadují hodně sil a energie. Jsem hrdá na sebe samu, že mám v sobě zakořeněnou odvahu ke změnám.

Zářící jako žárovka jsem vždy nebyla

O životě, který žiji dnes se mi před pár lety ani nesnilo. Žít život podle svých představ, cestovat, uskutečňovat své sny, rozvíjet samu sebe, věnovat se koučování, bylo pro mě naprosto nereálné. Radost společně se štěstím se z mého života vytratila a místo nich mi do života vstoupila krize a bolest se smutkem.

Období smutku, které odstartovalo mou přeměnu

Seděla jsem na posteli ve svém pokoji, v náručí žmoulala hřejivou deku a myšlenky v hlavě absolvovaly běžecký závod. Jejich obsah jsem stále nedokázala pochopit. „Proč to skončilo?“, „Co jsem udělala špatně?“

Ano, dostala jsem kopačky po mnoha letech vztahu. Byla jsem na dně, sama a čokoláda byla mou nejlepší přítelkyní. ALE měla jsem na výběr ze dvou možností – buď se budu litovat anebo zvednu zadek a začnu se sebou něco dělat. Představa, že se lituji, byla velmi lákavá a hodně dlouhou dobu jsem se jí zaobírala, nakonec jsem se rozhodla pro možnost číslo dvě.

Dar jménem rozchod

Začala jsem se ode dna zvedat, pomalým tempem jsem pracovala na svém osobnostním rozvoji. Pročítala jsem si různé články zaměřené na osobnostní rozvoj. Později jsem se účastnila také živých akcí, workshopů, webinářů; kurzů, online i off-line.

Uvědomila jsem si svou obrovskou vnitřní sílu. Naučila jsem se vážit si sebe samé; důvěřovat si; mít se ráda taková, jaká doopravdy jsem – bez jakýchkoliv podmínek; každý den se obdarovávat sebeláskou.

Naučila jsem se odpustit nejen lidem ve svém okolí, ale hlavně sama sobě; pracovat se svým strachem; dokázat říci důrazné NE, pokud s něčím nesouhlasím; nebát se uskutečnit změny.

Objevila jsem novou cestu – koučování. Odhalilo mi střípky mé osobnosti, o kterých jsem neměla ani ponětí, že existují. Od tohoto hlubokého zážitku mě ještě více zajímá koučování a také limity v mé hlavě. Nezapomínám ani na výzvy, které jako mety v baseballu, realizuju.

Díky rozchodu jsem znovu našla sebe samu. Bez něj bych rozhodně nebyla tam, kde jsem dnes. A rozhodně by světlo světla nikdy nespatřil můj první eBook.

Výzva překonána, eBook se zrodil

A co se v něm ukrývá? Třináct otázek, které ve vás zanechají hluboký vnitřní prožitek. Já sama mám ráda akce, které ve mně zanechají nesmazatelnou stopu, a proto jsem se rozhodla otisknout do eBooku opravdu silné otázky, které používám ve svém životě, a které na samotný závěr krásně dokresluje jedno zamyšlení nad prožitým životem.